Загальні положення та умови

1. Застосування

Ці умови ("Загальні положення та умови") регулюють ваш обліковий запис на веб-сайті Performance IT Academy (далі за текстом Performance) та в мобільному додатку ("сайт та / або мобільний додаток") та використання продуктів та послуг, наданих через сайт та / або мобільний додаток. Performance забезпечує вміст, розміщений на сайті та / або мобільному додатку, відповідно до таких Загальних положень та умов.

2. Зміни до Загальних положень та умов

Performance залишає за собою право видаляти, додавати чи змінювати Загальні положення та умови у будь-який час і на будь-який розсуд без попереднього повідомлення. Тому ви повинні регулярно перевіряти Загальні положення та умови, оскільки оновлені версії матимуть обов'язковий для вас характер. Будь-яка зміна ввійде в дію після опублікування оновлених Загальних положень та умов. Ви розумієте та погоджуєтеся, що ваш безперервний доступ або використання сайту та / або мобільного додатка після дати введення змін до Загальних положень та умов вказує на те, що Ви прийняли цю зміну.

3. Доступність сайту та мобільного додатку

Сайт та / або мобільний додаток можуть бути змінені, оновлені, перервані, призупинені або припинені в будь-який час без попереднього повідомлення або відповідальності.

4. Правоздатність. Діти та неповнолітні

Якщо ви не досягли віку згоди у вашій країні, щоб укласти обов'язкову угоду, ви можете використовувати наш сайт та / або мобільний додаток, тільки якщо у вас є юридична згода ваших батьків або опікунів на використання нашого сайту та / або мобільного додатку. Ви можете використовувати наш веб-сайт та / або мобільний додаток лише у тому випадку, якщо ви цілком зможете зрозуміти, вступити та дотримуватися Загальних положень та умов. Наш сайт та / або мобільний додаток не призначені для дітей віком до 16 років: якщо ви молодші 16 років, будь ласка, зачекайте, поки вам не виповниться 16, щоб їх використовувати.

5. Обліковий запис користувача


Обліковий запис

Ви дозволили створити обліковий запис і надавати інформацію про себе, щоб отримати доступ до деяких функцій, запропонованих на сайті та мобільному додатку. Використовуючи наш сайт та / або мобільний додаток, ви погоджуєтесь відразу повідомляти нас про несанкціоноване використання вашого облікового запису чи про будь-яке інше порушення безпеки. Performance не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати, яких ви можете зазнати в будь-якому несанкціонованому або уповноваженому користуванні вашого облікового запису, з вашим чи без вашого відома. Крім того, ви можете нести відповідальність за будь-які збитки, понесені Performance чи іншою стороною за когось іншого, що використовує ваш обліковий запис. Ви можете або не можете використовувати обліковий запис будь-кого іншого у будь-який час. Ми залишаємо за собою право закрити ваш обліковий запис у будь-який час, з будь-яких причин або без причин.

Користувацький вміст

Обліковий запис призначений лише для особистого некомерційного використання. Ви не можете видати себе за когось іншого, створювати або використовувати обліковий запис для будь-кого іншого, крім вас, надати електронну адресу або особисту інформацію, відмінну від вашої власної, або створити кілька облікових записів. Ви визнаєте, що несете відповідальність за будь-який вміст, який ви надсилаєте через сайт та мобільний додаток, включаючи законність, надійність, відповідність, оригінальність та авторські права будь-якого такого вмісту. З будь-якою інформацією, яку ви надсилаєте або надаєте через сайт (крім особистої інформації, яка обробляється згідно з політикою конфіденційності) ви надаєте Performance безстрокову, безповоротну, невичерпну, всесвітню, безоплатну та невиключну ліцензію використовувати, поширювати, публічно відображати, змінювати, створювати похідні роботи та субліцензувати такий вміст або будь-яку частину такого вмісту на будь-яких носіях.

6. Повідомлення про конфіденційність

Копія Політики конфіденційності Performance, яка застосовується до збирання, використання, розкриття та іншої обробки персональної інформації Performance, опублікована та доступна на сайті та / або мобільному додатку. Загальні положення та умови включають в себе всю інформацію, яку ми можемо отримати про вас (через сайт Performance та / або мобільний додаток, електронною поштою, телефоном або будь-якими іншими засобами), яка збирається, зберігається та іншим чином обробляється відповідно до умов Політики конфіденційності.

7. Вміст сайту та / або мобільного додатку

Вміст сайту та / або мобільного додатку, включаючи, але не обмежуючись текстами, графікою, фотографіями, програмним забезпеченням, відео та аудіозаписами тощо, належить або ліцензовано Performance та підлягає авторським правам та іншим правам інтелектуальної власності відповідно до Законодавства України. Всім користувачам забороняється повторно публікувати, перевидавати, відтворювати або копіювати вміст сайту на інші сайти, мобільні додатки або кудись інше без попередньої письмової згоди чи посилання на право власності на вміст від Performance. Користувачі не можуть продавати або розповсюджувати вміст сайту третім особам, готувати похідні матеріали або іншим чином використовувати вміст без попереднього письмового дозволу Performance. Performance не несе зобов'язань надавати вам дозвіл на повторне розміщення, перевидання, відтворення, копіювання, продаж, розповсюдження, підготовку похідних творів або іншим способом використання вмісту сайту. Усі торговельні марки, знаки обслуговування та логотипи Performance належать або ліцензовані Performance і не можуть бути використані для будь-яких цілей без попередньої письмової згоди Performance.

8. Ваша поведінка на сайті Performance та / або мобільному додатку

Сайт та / або мобільний додаток Performance є приватною власністю. Усі взаємодії на цьому сайті та / або мобільному додатку повинні бути законними і мають відповідати Загальним положенням та умовам. У тій мірі, в якій ваша поведінка (як ми вважаємо за нашим розсудом) обмежує або забороняє використання будь-якого іншого користувача користуватися будь-якою частиною цього сайту, ми можемо обмежити ваші права доступу на сайті та шукати інші засоби захисту.

Сайт та / або мобільний додаток призначені для того, щоб запропонувати користувачам за певну оплату пройти курс навчання в ІТ сфері, взнавати список курсів та їх розклад, спілкуватися з викладачами, взнавати актуальні новини та події. Ви погоджуєтесь не використовувати сайт та / або мобільний додаток будь-яким способом, який може пошкодити, відключити, переобтяжити або послабити будь-який сервер або мережі, з'єднані з будь-яким сервером Performance або перешкоджати використанню сайту та / або мобільного додатку будь-якою іншою стороною. Вам забороняється несанкціонований доступ до будь-якої частини сайту та / або мобільного додатка, інших облікових записів, комп'ютерних систем або мереж, підключених до будь-якого сервера Performance шляхом хакерства, видобування пароля та даних, або будь-якими іншими засобами. Ви не можете отримувати або намагатись отримати будь-який матеріал або інформацію, яка цілеспрямовано недоступна вам на сайті та / або мобільному додатку. Ви не зв'яжетесь з жодною частиною сайтів, якщо така діяльність є незаконною або може завдати збитків або іншим чином заподіяти шкоду Performance або будь-якій іншій стороні. Performance залишає за собою право на свій розсуд відключити або іншим чином припинити використання сайту та / або мобільного додатку або вимагати від вас те ж саме за порушення вищезазначених обставин та неомежуючись ними. Performance залишає за собою всі юридичні права у зв'язку з сайтами та / або мобільними додатками Performance, які явно не надані Вам Загальними положеннями та умовами.

Як інформаційно-освітній портал, ми вважаємо, що дуже важливо надсилати вам повідомлення про наші послуги та рекламні пропозиції, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити, оскільки ми б не хотіли, щоб ви пропустили потенційно корисну для вас інформацію. Тому, користуючись сайтом та / або мобільним додатком, ви погоджуєтесь, що ми можемо з вами періодично зв'язуватися електронною поштою або мобільним телефоном. Проте ви маєте право у будь-який час відмовитися від повідомлень, які ми надсилаємо вам. Ви можете здійснити це право відповідно до Політики конфіденційності.

9. Застереження та скасування

Performance надає можливість розвиватись його користувачам, скориставшись та пройшовши курс навчань, детальна інформація про які зазначена на сайті та / або мобільному додатку. Для вибору та проходження певного курсу навчань, користувачу спочатку потрібно зареєструватись (пройти верифікацію) за номером телефону. Проходження навчальних курсів можливе лише після проведення користувачем оплати в порядку визначеному даним Загальним положення та умови, а також Положення про конфіденційність.

Performance не несе відповідальності за достовірність зазначеної користувачами на сайті та / або мобільному додатку інформації, також за відвідуваність користувачами навчальних курсів та результат отриманий користувачами після проходження курсів.

Performance може припинити ваше використання сайту та / або мобільного додатку та заборонити вам подальше здійснення навчання з таких причин але не обмежуючись тільки ними, як шахрайські дії користувача щодо оплати за навчання та порушення авторського права на продукти Performance.

10. Оплата, кредити, розстрочка і відшкодування

Ви погоджуєтеся оплачувати збори за курси, набуті вами, і ви дозволяєте нам стягувати кошти з вашої дебетової або кредитної карти або обробляти інші платіжні засоби для оплати таких зборів. Performance взаємодіє зі сторонніми партнерами по обробці платежів, що дозволяє нам запропонувати вам найбільш зручні методи оплати у вашій країні і зберегти свої платіжні реквізити в безпеці. Ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання більш докладної інформації.

Забороняється використовувати недійсний або несанкціонований спосіб оплати при здійсненні покупки. Якщо ваш спосіб оплати недійсний, але вам вдалося отримати доступ до курсу, на який ви зареєструвалися, ви погоджуєтеся заплатити відповідні збори протягом тридцяти (30) днів з моменту отримання повідомлення від нас. Ми залишаємо за собою право заблокувати доступ до будь-якого курсу, за який ми не отримали відповідну оплату.

У деяких випадках ми можемо надати кредити для вашого профілю. Ці кредити будуть автоматично застосовані до вашого наступного курсу, який ви придбаєте на нашому сайті та / або мобільному додатку. Кредити анулюються, якщо вони не були використані протягом певного періоду, і не мають грошової вартості.

Якщо ви придбали курс, який не відповідає вашим очікуванням, ви можете запитати у Performance кредит / відшкодування для вашого профілю протягом 30 днів з моменту покупки цього курсу. Ми залишаємо за собою право надати кредит або відшкодування на свій розсуд в залежності від можливостей наших партнерів по обробці платежів або платформи, на якій ви придбали даний курс (веб-сайт, мобільний додаток).

За умови дотримання користувачами даного Загального положення та умови, Performance має право надати можливість користувачам скористатись знижками та / або розстрочення платежів при виборі та оплаті навчальних курсів, при залученні нових користувачів сайтом та / або мобільним додатком.

Використовуючи сайт та / або мобільний додаток, ви погоджуєтесь негайно повідомляти нас про будь-які помилки чи упущення у розмірі знижки та / або вартості курсів. Ми будемо вживати розсудливих засобів, щоб якнайшвидше виправити помилки або упущення після їх вивчення. Знижки не можуть застосовуватися зворотно.

11. Позови про порушення авторських прав

Performance поважає права інтелектуальної власності інших. Якщо ви впевнені в тому, що будь-який вміст сайту або мобільного додатка або інший матеріал, опублікований на сайті, порушує ваші авторські права, зв'яжіться з нами, надаючи таке:

• фізичний або електронний підпис власника або особи, яка уповноважена діяти від імені власника авторських прав, які вважаються порушеними;

• ідентифікацію захищеної авторським правом роботи, права якої нібито порушено;

• ідентифікуючу інформацію, достатню для того, щоб Performance міг визначити місцезнаходження матеріалу, який, як стверджується, є правопорушним;

• інформацію, достатню для того, щоб Performance могла зв'язатися з вами;

• твердження про те, що інформація в повідомленні є правдивою та під страхом покарання за неправдиві свідчення, про те, що ви маєте право діяти від імені власника виключного права, яке, як передбачається, було порушено; і

• Ви підтверджуєте, що якщо Ви не виконаєте всі вимоги цього розділу, ваше повідомлення може бути недійсним. Для будь-яких питань стосовно цієї процедури або для подання скарги, будь ласка, зв'яжіться з Performance за допомогою нашої форми "Зв'язатися з нами".

12. Посилання на інші веб-сайти мобільних сайтів

Сайт та / або мобільний додаток може містити рекламу та / або посилання на інші сайти ("сторонній сайт"). Ці посилання надаються виключно для зручності користувачів. Performance не схвалює, не санкціонує або не перевіряє точність або право власності на інформацію, що міститься в рекламі або у вмісті стороннього сайту, або будь-яких продуктах чи послугах, рекламованих на сторонньому сайті. Якщо ви вирішите залишити наш сайт і перейти на сторонній сайт або встановити будь-які додатки, програмне забезпечення або завантажувати контент із будь-яких таких сайтів, ви робитимете це на ваш власний ризик. Після того, як ви отримаєте доступ до стороннього сайту через посилання на сайті Performance та / або в мобільному додатку, Ви більше не будете захищені Загальними положеннями та умовами, і на вас можуть поширюватися положення та умови цього стороннього сайту. Ви повинні ознайомитись із застосовними умовами та правилами, включаючи практику збору інформації про конфіденційність та збір даних, будь-яких таких сайтів, на які ви переходите з сайту Performance та / або мобільного додатку, або пов'язаної з будь-якими додатками, які ви використовуєте або встановлюєте із стороннього сайту. Занепокоєння стосовно стороннього сайту слід спрямовувати на сам сторонній сайт. Performance не несе відповідальності за будь-які дії, пов'язані зі стороннім сайтом. Крім того, Performance не передбачає приналежності до будь-яких сторонніх сайтів.

13. Відмова від відповідальності та обмеження відповідальності

Ви погоджуєтеся, що Performance не буде нести відповідальність за будь-які прямі або послідовні втрати чи пошкодження, понесені внаслідок використання сайту та / або мобільного додатку, неможливості використання або у зв'язку з використанням, включаючи, без обмежень, будь-яку відповідальність за:
• втрата прибутку або доходу;
• втрата бізнесу;
• втрата прибутків або контрактів;
• втрата очікуваних заощаджень;
• втрата даних;
• втрата прихильності;
• втрата робочого часу;

за будь-яку іншу втрату чи збиток будь-якого виду, незалежного як він виник і чи був викликаний правопорушенням (включаючи недбалість), порушенням договору чи іншим способом, навіть якщо це передбачено.

Ви розумієте, що Performance не є продавцем товару або постачальником послуг, рекламованих на сайті та / або мобільному додатку. Performance не є посередником будь-якого з Рекламодавцями, тому не несе відповідальності за послуги та товари, які надаються Рекламодавцями. Performance має право в будь-який час змінити, модифікувати, виправити, додати, припинити або вилучати будь-який аспект або функцію сайту та/ або мобільного додатку, включаючи, але не обмежуючись, годинами доступності, необхідним для доступу або використання обладнанням, або доступністю сайту та / або мобільного додатку (або будь-якої їх частини) на будь-якому конкретному пристрої або службі зв'язку. Performance не зобов'язана повідомляти вас про будь-які з таких змін, і Performance не зобов'язана надавати вам будь-яку підтримку, виправлення помилок, оновлення, вдосконалень, виправлення неполадок та / або покращення сайту та / або мобільного додатку.

14. Відшкодування збитків

Ви погоджуєтесь захищати Performance від усіх зобов'язань, претензій, збитків, втрат та витрат, включаючи судові витрати, пов'язані з використанням сайту та / або мобільного додатку. Performance залишає за собою право за власний рахунок взяти на себе винятковий захист та контроль будь-яких питань, що інакше підлягають вашій компенсації, у випадку, якщо ви співпрацюєте з Performance у підтвердженні будь-якої наявної захищеності.

15. Законодавство та юрисдикція

Усі спори, що стосуються, або виникають чи пов'язані із Загальними положеннями та умовами, Політикою конфіденційності або використанням будь-якої частини сайту Performance сайту та / або мобільного додатка, повинні бути розглянуті та остаточно вирішені відповідно до норм законодавства України. Всупереч будь-якому іншому положенню Загальних положень та умов, у тій мірі, в якій Ви будь-яким чином порушили або загрожували порушенню прав інтелектуальної власності Performance, Performance залишає за собою право вимагати заборону або будь-який інший запобіжний засіб в будь-якому суді України, і ви погоджуєтесь на виняткову юрисдикцію та місце в таких судах.

16. Припинення

Ви можете припинити свої відносини з Performance у будь-який час, закривши свій обліковий запис, перериваючи використання сайту та / або мобільного додатку та повідомляючи Performance про припинення дії. Перегляньте нашу Політику конфіденційності щодо інформації про те, що ми робимо з вашими даними, коли обліковий запис закрито.

Ми можемо закрити ваш обліковий запис, призупинити вашу здатність використовувати певні частини сайту та / або мобільного додатку та / або взагалі заборонити вам доступ до сайту та / або мобільного додатка з будь-якої причини без причини та без будь-яких повідомлень або будь-яких зобов'язань. Будь-які подібні дії можуть запобігти вашому доступу до вашого облікового запису, сайту, вашої інформації, вмісту сайту, мобільного додатку чи будь-якої іншої пов'язаної інформації.

У випадку припинення дії ваших відносин із Performance, будь то вами чи нами, розділи 1-15 залишатимуться в повній силі.

17. Як з нами зв'язатися

Кращий спосіб зв'язатися з нами - зверніться в нашу Службу підтримки. Ми будемо раді почути ваші питання, зауваження і відгуки про наших послугах.


Спасибі за те, що скористалися нашими послугами для навчання. Все у ваших руках!

Дані Загальні положення та умови були останній раз обновлені 13.07.2019 року.


Made on
Tilda