Політика конфіденційності

Перш, ніж ми заглибимося в деталі, ми хочемо переконатися, що ви знаєте, що ваша конфіденційність важлива для нас. Користуючись сервісами Performance IT Academy (далі за текстом Performance) ви виявили свою довіру до нас, що ми дуже цінуємо. Це означає, що ми прагнемо захищати й берегти будь-які особисті дані, які ви нам надаєте.

Ця Політика конфіденційності пояснює, хто ми є, як і чому ми збираємо, ділимося та використовуємо особисті дані про вас, і як ви можете використовувати свої права на конфіденційність. Якщо у вас є будь-які питання або будь-які незручності щодо використання вашої особистої інформації, зв'яжіться з нами, використовуючи контактні дані, наведені в розділі "Як зв'язатися з нами" нижче.

1. Хто ми є

Performance IT Academy - це інноваційний проект, що пропонує навчання за різними напрямами галузі інформаційних технологій як для початківців, так і для тих, хто вже має певний досвід у сфері ІТ, а також завдяки сучасному веб-сайту та мобільному додатку, полегшує процес засвоєння набутих знань.

Всі права на Performance IT Academy як на сайт та / або мобільний додаток належать ФОП Український Роман Ігорович.

Ця Політика конфіденційності застосовується до будь-якої особистої інформації, яку ми збираємо через сайт та / або мобільний додаток чи інших контактів, які ви можете мати з нами, пов'язані з сайтом та / або мобільним додатком (наприклад, зв'язок з нашою командою електронною поштою). Performance прагне до збереження конфіденційності всіх її учасників та відвідувачів сайту та / або мобільного додатку. Будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності, щоб зрозуміти нашу практику щодо того, як ми використовуємо та захищаємо надану нам особисту інформацію.

2. Як з нами зв'язатися

Для цілей передбаченого Закону України "Про захист персональних даних" 2017 року (далі - "Закон") контролер даних - це ФОП Український Роман Ігорович, що діє від імені Performance, що проживає за адресою: 79007, м. Львів, вул. Балабана, буд. 1, кв. 7, Україна.

Якщо у вас є питання або побоювання щодо цієї Політики конфіденційності або нашого використання вашої особистої інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою за адресою contact@performance-academy.org

Ми здійснимо вам детальний інструктаж у процесі цього, і це дійсно не займе багато часу чи зусиль. Але оскільки ваша інформація важлива для нас, ми повинні бути надзвичайно обережними.

3. Яку особисту інформацію ми збираємо та чому

Особиста інформація, яку ми можемо збирати про вас, загалом потрапляє до категорій, наведених нижче.

Що ми робимо з інформацією, яку ми збираємо? Коротка відповідь: ми надаємо вам дивовижний набір сервісів, які ми прагнемо невпинно покращувати.

4. Інформація, яку ви надаєте добровільно

Деякі частини сайту та / або мобільного додатку можуть попросити вас надати особисту інформацію добровільно. Наприклад, ми можемо попросити вас надати свої контактні дані, щоб зареєструвати обліковий запис, щоб підписатися на маркетингові повідомлення від нас (наприклад, щоб ділитися інформацією про наші послуги та рекламні пропозиції, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити). Особисту інформацію, яку вас попросять надати, а також причини, з яких ви маєте її надати, буде уточнено в момент, коли ви повинні будете надати вашу особисту інформацію.

5. Інформація, яку ми збираємо автоматично

Коли ви відвідуєте сайт Performance та / або мобільний додаток, ми можемо збирати інформацію автоматично з вашого пристрою (будь то телефон чи комп'ютер). У деяких країнах, включаючи країни Європейського економічного простору, ця інформація може розглядатися як особиста інформація відповідно до чинних законів про захист даних.

Зокрема, інформація, яку ми збираємо автоматично, може містити інформацію, таку як ваша IP-адреса, тип пристрою та характеристика програмного забезпечення, унікальні ідентифікаційні номери пристрою, тип браузера, широке географічне розташування (наприклад, місцезнаходження країни чи міста) та інша технічна інформація. Ми також можемо збирати інформацію про те, як ваш пристрій взаємодіяв із сайтом Performance та / або мобільним додатком, включаючи доступні сторінки та кліки посилань. Завдяки нашому мобільному додатку ми також можемо дізнатись про ваше місцезнаходження, однак ви можете вимкнути цю функцію за допомогою налаштувань вашого пристрою.

Збираючи цю інформацію, ми можемо підтвердити вашу особу та сприяти кращому запобіганню шахрайства, а також зрозуміти користувачів сайту та / або мобільного додатку, наприклад, звідки вони надходять, і який контент їх цікавить. Ми використовуємо цю інформацію для наших внутрішніх аналітичних завдань, щоб покращити якість нашого сервісу та адаптувати ваш досвід, показуючи інформацію та послуги, які, на нашу думку, спеціально підходять для вас.

Частина цієї інформації може бути зібрана за допомогою файлів cookies, веб-маяків та аналогічних технологій відстеження.

6. Інформація, яку ми отримуємо від третіх сторін

Час від часу ми можемо отримувати особисту інформацію про вас зі сторонніх джерел (у тому числі провайдерів соціальних мереж), але тільки тоді, коли ми перевірили, що ці треті сторони мають вашу згоду або ж мають інший юридичний дозвіл чи вимогу розголошення вашої особистої інформації нам.

Види інформації, яку ми збираємо від третіх сторін, включають в себе інформацію про вашу онлайн-взаємодію з такими сторонами, і ми використовуємо цю інформацію для моніторингу та аналізу тенденцій і використання, поліпшення якості нашого сервісу та адаптації вашого досвіду та рекомендуємо продукти та послуги, якими, на нашу думку, ви будете цікавитися.

7. Кому ми можемо розкривати вашу інформацію

Ми можемо розкрити вашу особисту інформацію наступним категоріям одержувачів:

1. будь-якому компетентному правоохоронному органу, регуляторній, урядовій установі, суду або іншій третій особі, якщо ми вважаємо, що розголошення необхідне (і) у відповідності до чинного законодавства чи нормативного акту, (іі) щоб здійснювати, встановлювати або захищати наші юридичні права, або (iii) щоб захистити ваші життєві інтереси чи інтереси будь-якої іншої особи;

2. фактичному чи потенційному покупцеві (а також його агентам та консультантам) у зв'язку з будь-якою пропозицією про покупку, злиття або придбання будь-якої частини нашого бізнесу, за умови, що ми інформуємо покупця про те, що він повинен використовувати вашу особисту інформацію лише для цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності;

3. будь-якій іншій особі з вашої згоди на розкриття інформації.

8. Як ми зберігаємо вашу особисту інформацію

Ми використовуємо належні технічні та організаційні заходи для захисту особистої інформації, яку ми збираємо та обробляємо про вас. Заходи, які ми використовуємо, призначені для забезпечення рівня безпеки, відповідного ризику обробки вашої особистої інформації.

Передача інформації через Інтернет не є повністю безпечною. Хоча ми будемо вживати заходів для захисту вашої інформації, ми не можемо гарантувати безпеку ваших даних, переданих на сайт та / або мобільний додаток.

9. Збереження даних

Ми зберігаємо особисту інформацію, яку ми збираємо від вас, тоді коли ми маємо перебігаючу правомірну бізнес потребу, (наприклад, щоб надати вам послугу, яку ви просили, або дотримуватися відповідних юридичних вимог). Якщо у нас немає перебігаючої правомірної бізнес потреби обробляти вашу особисту інформацію, ми будемо або видаляти, або анонімувати її або, якщо це неможливо (наприклад, оскільки ваша особиста інформація зберігається у резервних архівах), то ми будемо безпечно зберігати вашу особисту інформацію та ізолювати її від будь-якої подальшої обробки до вилучення. Ми не будемо зберігати особисту інформацію довше, ніж 2 роки після того, як ваш обліковий запис було закрито, і ми завжди будемо намагатись анонімувати інформацію через 6 місяців після того, як ми отримаємо її.

10. Міжнародні передачі даних

Ваша особиста інформація може бути передана та оброблена в інших країнах, окрім тієї, де ви проживаєте. Ці країни можуть мати закони про захист даних, які відрізняються від законодавства вашої країни.

Проте, ми дотримуємося відповідних гарантій, щоб вимагати, щоб ваша особиста інформація залишалась захищеною відповідно до цієї Політики конфіденційності. Ці гарантії або (а) мають типові положення, що додаються до контракту, який ми маємо з третьою стороною; або (б) третя особа знаходиться в країні, яка має відповідні закони про захист даних.

11. Ваші права захисту даних

Ви маєте такі права захисту даних:

Якщо ви хочете отримати доступ, виправити, оновити або надіслати запит на видалення вашої особистої інформації, ви можете зробити це в будь-який час, зв'язавшись з нами, використовуючи контактні дані, надані в розділі "Як зв'язатися з нами" вище. Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви подасте запит про видалення ваших даних, ви повинні видалити наш мобільний додаток (якщо ви користувалися сервісом на своєму телефоні), для того, щоб видалити будь-які залишкові дані, що зберігаються на вашому пристрої. Крім того, якщо ви є жителем Європейського Союзу, ви можете заперечувати проти обробки вашої особистої інформації, попросити нас обмежити обробку вашої особистої інформації або запитувати портативність вашої особистої інформації. Знову ж таки, ви можете скористатись цими правами, зв'язавшись з нами, використовуючи контактні дані, надані в розділі "Як зв'язатися з нами" вище.


В якості інформаційно-освітнього порталу ми вважаємо дуже важливим надсилання вам повідомлень про наші послуги та рекламні пропозиції, які, на нашу думку, можуть вас зацікавити, оскільки ми б не хотіли, щоб ви не пропустили знижку одного із наших партнерів. Проте ви маєте право відмовитися від маркетингових комунікацій, які ми надсилаємо вам у будь-який час. Ви можете здійснити це право, звернувшись до нас. Зверніть увагу, що ви не можете відписатися від певної електронної кореспонденції, яка не призначена для маркетингових цілей, наприклад, повідомлення, пов'язані з вашим обліковим записом, або коли нам потрібно надіслати вам електронний лист про оновлення системи чи проблеми. Зверніть увагу: щоб відмовитися від отримання мобільних сповіщень від Performance, ви можете скористатись функціями налаштувань свого мобільного пристрою, щоб вимкнути їх. Аналогічним чином, якщо ми зібрали та обробили вашу особисту інформацію за вашою згодою, ви можете у будь-який час відкликати свою згоду. Зняття вашої згоди не вплине на законність будь-якої обробки, яку ми проводили до вашого відкликання, і не буде впливати на обробку вашої особистої інформації, яка здійснюється на підставах законної обробки, окрім згоди.


Ви маєте право подати скаргу до органу захисту даних про наш збір та використання вашої особистої інформації. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевого органу з захисту даних.


Ми відповімо на всі запити, які отримаємо від осіб, які бажають здійснювати свої права захисту даних відповідно до чинних законів про захист даних.

12. Діти


Сайт і / або мобільний додаток Performance не призначений для використання дітьми віком до 16 років. Якщо ви дізнаєтеся, що ваша неповнолітня дитина надала нам особисту інформацію без вашої згоди, зв'яжіться з нами.

13. Оновлення цієї Політики конфіденційності


Час від часу ми можемо оновлювати цю Політику конфіденційності у відповідь на зміну правових, технічних чи комерційних змін. Коли ми оновлюємо нашу Політику конфіденційності, ми вжиємо відповідних заходів, щоб повідомити вас, відповідно до значущості змін, які ми робимо. Ми отримаємо вашу згоду на будь-які матеріальні зміни в Політиці конфіденційності, якщо та де це вимагається відповідними законами про захист даних.

Cookies та аналогічні технології відстеження

"Cookies" використовуються для налаштування вашого досвіду на сайтах, якщо ви створите пароль, для зберігання вашого пароля, щоб вам не доводилося повторно вводити його кожного разу, коли ви відвідуєте сайти. "Cookies" - це невеликі комп'ютерні файли, які передаються на жорсткий диск вашого комп'ютера, що містять таку інформацію, як ваш ідентифікатор користувача, налаштування користувача, сторінки, які ви відвідали, та ті дії, які ви виконували під час використання сайтів. Ми не зв'язуємо інформацію, що зберігається в файлах cookies, з будь-якою вашою особистою інформацією, яку ви надсилаєте, в той час, коли знаходитеся на сайтах. Ви можете блокувати файли cookies або видаляти cookies з вашого жорсткого диска; проте, вимкнувши файли cookies, можливо, ви не матимете доступу до всіх функцій сайтів або додатків. Деякі наші ділові партнери та наші філії також використовують файли cookies, щоб надавати нам анонімні дані та інформацію щодо використання сайтів, додатків та наших послуг. У нас немає доступу та контролю над цими файлами cookies, наша політика конфіденційності не охоплює використання таких файлів cookies.

Дана Політика конфіденційності була останній раз оновлена 13.07.2019 року.
Made on
Tilda