ІТ Академія

Протестуй будь-який ІТ-напрямок та обери майбутню професію в ІТ

Подивись онлайн-урок, виконай тестове завдання та відправ на перевірку нашому викладачу. Визначи свій результат та розпочни навчання разом з нами!

Протестуй будь-яку ІТ-професію не виходячи з дому!

Пройди безкоштовний урок онлайн
Обирай напрям ІТ, що цікавить
Подивись урок та виконай завдання
Отримай фідбек від викладача
Якщо сподобається, реєструйся на повний курс та вже за 2 місяці ти станеш крутим спеціалістом
Усі уроки є безкоштовними та доступні 24/7 після реєстрації
Дізнайся, який напрям ІТ буде найкращим саме для тебе

Чому Ми

Викладачі-професіонали
Вони мають десятки успішних проектів в ІТ та знають, чого потребує ринок зараз
Практика на реальних проектах
Навчання за принципом 30% теорії і 70% практики. Робота зі справжніми проектами, які підуть у портфоліо
Гарантоване працевлаштування
Договір про навчання зобов'язує нас працевлаштувати кожного студента, інакше ми повернемо вам гроші
Заняття оффлайн або онлайн
Навчайтесь в академії у групі або індивідуально у режимі онлайн
Оплата частинами
Ви можете оплатити курс навчання повністю або частинами
Мобільний додаток
Слідкуйте за новинами ІТ, подіями, керуйте графіком навчання та спілкуйтесь з викладачем у зручному додатку
Коротко про наші курси
1
Як перетворити ідею у стартап?
Для тих, хто хоче створити свій стартап, але не знає, як керувати бізнесом. Також курс підійде власникам бізнесу, які хочуть його розвинути та зробити більш успішним.
2
Що таке Front-end розробка?
Головна задача спеціаліста з Front-end – зробити максимально зручну взаємодію користувача із сайтом чи додатком. Він відповідає за зовнішню складову, тому все, що ви бачите у браузері – це результат роботи Front-end розробника (крім роботи веб-дизайнера).
3
Що таке UI/UX Design?
Кожний сайт, програма чи додаток мають бути зручними та зрозумілими для користувача. За це відповідає UI/UX дизайнер, який вивчає поведінку користувача та пропонує найкращі рішення. Також займається розробкою графічного інтерфейсу та адаптацію під смартфони.
4
Чому варто вивчати Kotlin?
Молода мова програмування створена для розробки додатків під Android. За кілька років стала надзвичайно популярною серед розробників через зручність, а також через офіційне визнання від Google.
5
Swift для iOS
Мова Swift створена для розробки під продукти компанії Apple: iPhone, Mac, iPad, Apple Watch, Apple TV. Вона настільки ж популярна, наскільки затребувана сама компанія, і з кожним роком попит на спеціалістів лише зростає, як і їхні прибутки.
6
Чому Java така популярна?
Мова Java є універсальною та підходить для вирішення багатьох завдань: від створення сайтів до розробки мобільних додатків і комп'ютерних ігор. Такий фахівець зможе знайти роботу у різних напрямках ІТ та займатись тим, що йому найбільш цікаво.
7
Чим займається QA спеціаліст?
Спеціаліст відповідає за функціональне тестування програмного забезпечення, шукає недоліки у продукті в процесі розробки для їхнього усунення та підвищення якості. Працює з технічними документами, вимогами замовників та розробниками.
8
Кому потрібен Online Marketing?
Реклама в інтернеті – необхідність для кожного бізнесу. Правильна робота онлайн-маркетингу збільшує у рази впізнаваність компаній та прибутки. Рекламна стратегія, залучення клієнтів, просування у соц. мережах, аналітика – цим займається онлайн-маркетолог.
9
Чим займається HR?
HR працює з людьми, відповідає за атмосферу всередині компанії, корпоративний імідж, розвиток та мотивацію кожного співробітника, а також може займатись пошуком нових співробітників та організацією корпоративних івентів.
Зареєструватись
Made on
Tilda